HAC'63
 
Nieuws

Master competitie in Leiden

Vorig jaar, bij wijze van experiment, zijn we mee gaan doen aan de Masters competitie.
Het was zo leuk en succesvol dat wij ons dit jaar weer hebben ingeschreven. Wij, dat zijn Jan ten Cate, Bert Koster, Bob de Vries, Wout van Drunen en Martin Kreeft.

Om 11.00 uur mocht Bert beginnen met speerwerpen. De eerste worp ging net over de 22 meter en wij als teamgenoten waren al dik tevreden. De tweede worp was aanzienlijk verder namelijk 30.22 meter, de derde en tevens een nieuw clubrecord was 30.95 meter.

Vervolgens was Bob aan de beurt op de 100 meter. Met een prima start, werd hij nipt tweede in zijn serie, in een tijd van 13.65 sec. Een verbetering van het clubrecord. Een uur later moest Bob opnieuw, nu op de 800 meter. Niet al te voortvarend gestart liep hij beide rondes in exact dezelfde tijd en kwam uit op 2.40.93 .

 

 

 

 

 

 

 

 

Rond 14.00 uur waren drie anderen tegelijk bezig. Jan op de 1.500 meter, Wout bij het verspringen en Martin op kogel. Op de 1.500 meter liep Jan met 4.45.26 een nieuw clubrecord. Ondertussen was Wout, voor het eerst sinds 5 jaar, aan het verspringen. Hij wist ook op dit onderdeel het oude record uit de boeken te halen. Eindscore: 4.65 meter. Na een aantal mindere pogingen, haalde Martin toch nog 7.59 meter op kogel.

Bert was op de 400 meter, met 1.01.38 net iets langzamer dan het clubrecord. Jan was ondertussen bezig met discuswerpen en met een alles of niets poging wist hij in de laatste worp nog de twintig meter te passeren namelijk 20.42 meter.

De 5 km was voor Martin. Door Jan’s prima 1.500 meter wou hij proberen onder de 20.45 min. te lopen. Door de zon en beschutte ligging was de baan aardig heet geworden. Met 20.43.32 kwam hij net binnen de geplande tijd.

Het laatste onderdeel de Zweedse estafette, liepen we zonder ook maar enige wissels geoefend te hebben in 2.35 minuten. Geen record, maar toch 11e van de 23 overgebleven teams.
De eindstand was een 15e plek.

 
Wedstrijden


Clubkampioenschappen
2 oktober

Coopertest
16 november

Baancross
18 november

Overzicht 2010
 


Primera competitie


Uitleg en Klassement
Reglement