Contactgegevens

Bestuur
Voorzitter Riette Robaard voorzitter@hac63.nl
Secretaris Remco Bos 06-11170150 info@hac63.nl
Penningmeester Cathy van Es penningmeester@hac63.nl
Bestuurslid Ans Bekkering
Bestuurslid Erik Reumer
Bestuurslid Vacant
Bestuurslid Vacant
Overige
Trainerscoordinator Technische trainers Renate Hofstee 0528-233275 r.hofstee@ziggo.nl
Trainerscoordinator Loop trainers Jan ten Cate 06-43363194 jantencate60@kpnmail.nl
Ledenadministratie Marith Guichelaar 06-22810647 ledenadministratie@hac63.nl
Gehandicaptensport Jozina Ernst 0528-344271 huizeernst@gmail.com
Jury coordinator Vacant
Verhuur wedstrijdklok Gerrit Voortman 06-20031330 gsvoortman@hetnet.nl
Wedstrijdsecretariaat
Clubblad 'HACtueel' Manon Vos hactueel@hac63.nl
Website info@hac63.nl
Clubrecords info@hac63.nl
Sponsoring sponsor@hac63.nl
PR commissie pr@hac63.nl
Lief & Leed liefenleed@hac63.nl
Activiteitencommissie activiteiten@hac63.nl
Trainers
Pupillen Henk Peter Nanninga pupillen@hac63.nl
A-Atletiek Jozina Ernst 0528-344271 huizeernst@gmail.com
Junioren loopgroep Jan ten Cate 06-43363194 jantencate60@kpnmail.nl
Junioren A,B,C Renate Hofstee 0528-233275 r.hofstee@ziggo.nl
Junioren D Renate Hofstee 0528-233275 r.hofstee@ziggo.nl
Dinsdagmorgen
C groep recreatielopers Henriette Hooge 0528-373215 h.hooge1@kpnplanet.nl
Dinsdagavond
A groep wedstrijdlopers Gerrit Voortman 06-20031330 gsvoortman@hetnet.nl
B groep wedstrijdlopers/recreatielopers Jan ten Cate 06-43363194 jantencate60@kpnmail.nl
B groep wedstrijdlopers/recreatielopers Anja Bennink 06-82070668 info@runningtherapiehoogeveen.nl
B groep wedstrijdlopers/recreatielopers Sake Pol
Loopgroep aangepast sporten Alida Jansma
Woensdagavond
B groep wedstrijdlopers/recreatielopers Derk Kuipers 0593-526255 dpkuipers88@gmail.com
C groep recreatielopers
Donderdagavond
B groep wedstrijdlopers/recreatielopers Hans Breider 0522-442439 lightfeet@planet.nl
C groep recreatielopers Hans Breider 0522-442439 lightfeet@planet.nl
C groep recreatielopers Klaas Nienhuis 0524-581754 kl.nienhuis@planet.nl