Vele podiumplekken HAC’63 atleten in Ruinerwold

Uitslagen Dijkhuizenrun
Ruinerwold – Zaterdag 3 september 2016
=====================================

5_MSN, 5 KM RUN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
—- ———————- —- ———————- ——– ——–
1 Alwin Heijting 1986 nieuw-amsterdam 15:56 15:56
2 Dave Hulzebos 1996 zuidwolde 17:44 17:43
3 Jorick Nijenhuis 1996 Ansen 17:51 17:51
4 Samuel Hofman 1999 ruinen 17:54 17:53
5 Frank Everts 1985 hoogeveen 18:23 18:21
6 Tom Sterkenburg 1986 amsterdam 19:10 19:07
7 Remco Akse 1993 Meppel 19:15 19:14
8 Mathijs Koetsier 1989 Ruinerwold 19:48 19:44
9 Arjan Gruppen 1981 Hoogeveen 19:50 19:48
10 Richard Scheper 1989 AMSTERDAM 21:06 21:01
11 Andres Faber 1988 beilen 21:10 21:07
12 Erwin Bralten 1977 Utrecht 21:18 21:12
13 Coen Hogg 2000 Meppel 21:25 21:24
14 Bennie Boldewijn 1978 Staphorst 22:00 21:52
15 Sander Alberts 1986 Koekange 22:11 22:06
16 Kevin Koobs 1992 Zwolle 22:57 22:52
17 Milco Winters 1987 Meppel 23:08 22:58
18 Nick Oosterveen 1997 Ruinen 23:19 23:12
19 Eduard van Holland 1982 Hoogeveen 23:27 23:20
20 Jacco Koning 1986 Groningen 23:50 23:44
21 Luc de Valk 1993 Meppel 23:50 23:41
22 Arjan Witte 1974 koekange 24:47 24:30
23 Karlo Bakker 1984 Hoogeveen 26:13 26:11
24 Henri Martens 1983 Hoogeveen 26:15 26:13
25 Diana vd Werff 1980 ruinerwold 27:19 27:09
26 Martin Lamberts 1987 Groningen 27:34 27:27
27 Gert Potuit 1985 ruinerwold 29:05 28:47
28 Dennis Bakker 1979 Meppel 29:30 29:16

5_VSN, 5 KM RUN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
—- ———————- —- ———————- ——– ——–
1 Eline Glas 1987 Ëmmen 18:36 18:35
2 Ilona Stille 1986 Zuidwolde Dr 21:38 21:35
3 Rosan Hoogenberg 1981 Ruinerwold 21:39 21:34
4 Robin Prent 2001 ruinen 21:44 21:44
5 Ilona Schra 1987 groningen 22:02 21:58
6 EsmÈe Ottens 1991 Groningen 23:52 23:46
7 Michelle Koobs 1999 Meppel 24:43 24:38
8 Maria Sznajder 1986 groningen 26:09 25:55
9 Wiepkje de Groot 1985 Hattem 26:31 26:24
10 Roelofje Boldewijn 1986 staphorst 26:42 26:33
11 Linda Swart 1985 Apeldoorn 27:01 26:54
12 Chantal Witte 1988 Meppel 27:20 27:09
13 Natasja Tiemens 1982 Genemuiden 27:54 27:44
14 Johanna Talen 1982 ruinerwold 27:56 27:39
15 Manon Jansma 1986 Hoogeveen 28:02 27:53
16 Sandra Piest 1984 Hollandscheveld 28:16 28:06
17 Melanie Brinkman 1978 ruinerwold 28:38 28:25
18 Malou Eisen 2000 Zwolle 28:40 28:38
19 Meike Kolk 1995 Zuidwolde Dr 29:19 29:13
20 Kelly van der Zee 1999 Ruinerwold 29:46 29:32
21 Els Nimeijer 1988 Groningen 29:57 29:50
22 Jetske Bijker 1979 Ruinerwold 30:41 30:30
23 Supattra Wilamas 1977 Meppel 30:43 30:26
24 Esther Bastiaan 1982 Genemuiden 31:06 30:57
25 Melissa vd Zee 1999 ruinerwold 31:15 31:00
26 DaniÎlle Grit 1994 Meppel 31:31 31:18

5_V40, 5 KM RUN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
—- ———————- —- ———————- ——– ——–
1 Milou Lendfers 1974 zuidwolde 21:28 21:26
2 Cathy van Es-Bode 1969 Hoogeveen 22:29 22:25
3 Heidy Snijders 1970 zuidwolde 23:01 22:57
4 Anette de Nijs 1968 Ruinen 23:14 23:12
5 Marleen Luning 1970 Ruinerwold 23:57 23:53
6 Wil-inge Hulzbos 1971 zuidwolde 24:29 24:23
7 Gea Tiemens 1964 Staphorst 25:00 24:51
8 Akkie Greydanus 1956 Ruinen 25:19 25:15
9 Annelies Schipper 1969 steenwijkerwold 27:07 27:01
10 Mariska Meijer 1974 Ruinerwold 27:35 27:23
11 Marjanne Katerberg 1974 Veeningen 27:39 27:34
12 Erna Mulder 1970 Ruinerwold 27:47 27:35
13 Anita Albers 1973 ruinen 29:18 29:07
14 Diny Wielink 1963 Staphorst 29:29 29:19
15 Jacoby Bos 1966 Ruinerwold 32:07 31:56
16 Trijnie Hoving 1961 ruinerwold 32:22 32:07
17 Roelie Schonewille 1955 Zuidwolde Dr 32:44 32:38
18 Marjon Jongman 1971 Assen 33:24 33:11
19 Carla Boelens 1964 Wijster 33:34 33:21
20 Hennie Slomp 1966 ruinen 33:38 33:26
21 Yvette Pouw 1973 Dedemsvaart 34:17 34:04
22 Janny Westenbrink 1965 Meppel 35:12 34:59
23 Annemieke Knevel 1964 Ruinerwold 36:59 36:44
24 Sylvia Tiersma 1967 Hoogezand 39:00 38:48

5_M40, 5 KM RUN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
—- ———————- —- ———————- ——– ——–
1 Kasper Wulff 1973 hoogeveen 18:33 18:32
2 Willem Kreulen 1970 Noordwolde 19:00 18:58
3 Erik Dambrink 1968 Meppel 19:13 19:10
4 Horst van den Berg 1963 Hoogeveen 19:19 19:18
5 Jerry Schutte 1975 Meppel 19:23 19:22
6 Henry Toerse 1970 balkbrug 19:38 19:37
7 Rene Tulner 1971 Ruinerwold 19:41 19:39
8 Leo Bork 1971 Ruinerwold 19:58 19:57
9 Henk jan Meijer 1963 hardenberg 20:04 20:02
10 Martin Luteijn 1969 zuidwolde 20:10 20:08
11 Karel Prins 1969 fort 20:40 20:37
12 Willem Kruithof 1966 Ruinen 21:07 21:02
13 Jordi Hoogeveen 1973 hoogeveen 21:13 21:10
14 Freddy de Witte 1975 Staphorst 21:31 21:29
15 Herbert de Nijs 1964 ruinen 21:35 21:32
16 Sep Benak 1976 meppel 22:01 21:55
17 Henru Spijkerman 1971 ruinerwold 22:11 22:06
18 Klaas Luten 1971 ruinerwold 22:21 22:18
19 Martin H van Riesen 1968 Hoogeveen 22:49 22:41
20 Henk de Jonge 1970 Ruinerwold 22:58 22:54
21 Bert Remmelts 1972 ruinerwold 23:11 23:08
22 Bert Kikkert 1958 hoogeveen 23:26 23:20
23 Klaas Jonkman 1963 Kerkenveld 23:43 23:37
24 Arjan Drost 1972 ruinerwold 23:49 23:46
25 Bert Meijer 1968 Ruinerwold 23:52 23:52
26 Eric Visschers 1963 Hollandscheveld 24:23 24:19
27 Louis van Tzandt 1965 ruinerwold 24:37 24:34
28 Koop Steenbergen 1967 zuidwolde 24:46 24:36
29 Anne Doek 1963 assen 24:53 24:41
30 Reinier Schreuder 1958 ruinen 25:44 25:34
31 Mans Veldsink 1957 Dedemsvaart 25:44 25:35
32 Anne Bartelds 1945 Havelte 25:47 25:45
33 Jan Boessenkool 1970 staphorst 26:25 26:17
34 Roland Nijhuis 1969 26:29 26:20
35 Menno de Boer 1975 ruinerwold 27:24 27:10
36 W Zoer 1950 meppel 27:35 27:23
37 Paul van Os 1955 Ruinerwold 28:04 27:51
38 Harry Spekschate 1952 ens 28:14 28:01
39 Jans Tabak 1960 Ruinerwold 28:34 28:25
40 Mark Eisen 1970 Zwolle 28:41 28:25
41 Maarten Teutscher 1952 30:42 30:38
42 Gerrit Harmsen 1947 Meppel 30:53 30:36
43 Jan Zilverberg 1968 zuidwolde 31:27 31:18
44 Gert Boerhof 1958 Meppel 31:43 31:30
45 Rolf vd Zee 1961 ruinerwold 32:43 32:29

10MSN, DIJKHUIZENRUN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
—- ———————- —- ———————- ——– ——–
1 Wilfred van Holst 1988 Groningen 35:26 35:25
2 Henry Visscher 1981 Rouveen 37:07 37:06
3 Albert-Jan de Haan 1980 Hoogeveen 37:34 37:33
4 AndrÈ Brakke 1985 Staphorst 38:18 38:17
5 Ronald van Lubek 1978 Zuidwolde 41:08 41:05
6 Jelle Duives 1988 Vught 44:05 44:00
7 Pieter Lassche 1982 Rouveen 45:06 44:57
8 Johan Visscher 1983 Staphorst 45:55 45:47
9 Jirstin Beenhakker 1977 Ruinen 46:33 46:30
10 Tom Hoving 1992 schoonoord 46:55 46:53
11 Ruud Huisman 1982 staphorst 47:04 46:57
12 Johan Steenbergen 1977 Rouveen 47:22 47:14
13 Ronald Wagter 1987 Meppel 48:42 48:30
14 Henk jan Liezen 1985 `koekange 49:16 49:09
15 Gerben Kelly 1986 ruinen 50:16 50:06
16 Pascal de Lange 1978 Steenwijk 51:51 51:43

10VSN, DIJKHUIZENRUN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
—- ———————- —- ———————- ——– ——–
1 Pauline Bos 1980 Malden 37:45 37:45
2 Ine Strijker 1978 Ruinen 40:46 40:44
3 Janneke Molenhuis 1977 Meppel 43:36 43:32
4 Marinka Pultrum 1976 Luxwoude 44:15 44:15
5 Iris Dahler 1974 Hoogeveen 44:44 44:42
6 Annet Nimeijer 1989 Vught 45:56 45:51
7 Heleen Klunder 1992 Ruinen 49:30 49:20
8 Jaqueline Ter Brummelh 1965 Stuifzand 52:22 52:18
9 Marjan Bult 1961 Ruinen 54:01 53:49
10 Lenie Hoogweg 1963 zoetermeer 54:59 54:53
11 Marga Nimeijer 1956 Koekange 57:37 57:30
12 Chantal Groeneveld 1987 Wanneperveen 59:44 59:35
13 Manon Vos 1970 Tiendeveen 1:02:44 1:02:39

10M40, DIJKHUIZENRUN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
—- ———————- —- ———————- ——– ——–
1 Jannes Dolfing 1968 Westerbork 36:54 36:54
2 Michiel Huzen 1975 Nieuwleusen 38:33 38:32
3 Bulent Suvan 1974 Ruinerwold 40:21 40:18
4 Henri Schimmel 1969 Meppel 41:25 41:23
5 Bennie Akkerman 1969 Rouveen 41:44 41:41
6 Bas Glasbergen 1974 Meppel 42:09 42:04
7 Mick Lodder 1972 Meppel 44:42 44:37
8 Hilco Kuik 1970 Ruinerwold 45:19 45:14
9 Bernhard Scholing 1971 Ruinerwold 51:06 51:00
10 Rob de Ruiter 1973 Ruinerwold 51:42 51:30
11 Jan Compagner 1975 Rouveen 51:42 51:34
12 Alfred Steenbergen 1976 Staphorst 51:51 51:43
13 Johan Kuiper 1970 52:04 51:50
14 Geerling Krol 1966 Ruinerwold 54:51 54:37
15 Peter Bruinenberg 1971 Ruinerwold 56:24 56:09
16 Peter Faber 1970 meppel 57:17 57:01
17 Laurens Emmink 1976 Ruinerwold 58:42 58:26

10M50, DIJKHUIZENRUN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
—- ———————- —- ———————- ——– ——–
1 Reinder de Jonge 1961 Assen 36:58 36:58
2 Rob van de Graaf 1962 Hoogeveen 37:48 37:48
3 Johan Hulzebos 1963 Zuidwolde Dr 38:47 38:46
4 Roel Westert 1964 Ruinerwold 41:33 41:30
5 Dirk Koning 1951 Ruinerwold 42:54 42:52
6 Theo Nijmeijer 1961 Koekange 42:59 42:55
7 Berrie Schipper 1963 Steenwijkerwold 43:01 43:00
8 Imy Kramer 1960 Westerbork 43:56 43:55
9 Jos Ruijter 1959 Ens 44:18 44:15
10 Edwin van der Loop 1966 Oss 44:23 44:20
11 Henk Nimeijer 1952 Koekange 47:30 47:24
12 Martin van der Bijllaa 1953 Zoetermeer 47:39 47:38
13 Pieter Habermehl 1962 Meppel 48:31 48:20
14 Jaap Veltman 1959 Ruinerwold 49:10 49:04
15 Harrie Steenbergen 1966 Ruinen 49:32 49:26
16 Albert Timmerman 1959 Staphorst 49:43 49:35
17 George de Roo 1959 Dwingeloo 49:50 49:45
18 Kees Ruyter 1956 ruinerwold 50:00 49:55
19 Evert Dekker 1959 Ruinen 51:01 50:50
20 Harm Smit 1944 Ruinen 51:13 51:02
21 Jan van Elp 1960 Wapserveen 51:55 51:47
22 Gerard van der Werf 1961 Meppel 53:02 52:53
23 Bart Harwig 1966 ruinerwold 53:16 53:08
24 Abe Veenstra 1962 Schipborg 56:38 56:24
25 Arend Mekkes 1950 Ansen 57:58 57:46

J4-9, JEUGDLOOP 1KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
—- ———————- —- ———————- ——–
1 Perove Boxem 2007 oosteinde 3:51
2 Mika Keizer 2007 Ruinerwold 3:54
3 Tim Elferink 2007 veenhuizen 3:59
4 Henk-Lasse Emmink 2007 Ruinerwold 4:04
5 Daan Hoogenberg 2008 Ruinerwold 4:15
6 Marne de Boer 2007 Ruinerwold 4:17
7 Mark Buld 2008 Ruinerwold 4:19
8 Sil Smid 2009 ruinerwold 4:22
9 Kjell Spijkerman 2007 RUINERWOLD 4:25
10 Mirco Mennink 2010 Ruinerwold 4:25
11 Ramon Gebben 2007 Ruinerwold 4:30
12 Twan Koetsier 2009 meppel 4:32
13 Milan Kreulen 2006 Noordwolde 4:40
14 Rens Koetsier 2006 Ruinerwold 4:40
15 Gijs van der Klocht 2008 4:42
16 Merijn Telman 2009 Ruinerwold 4:46
17 Thijs de Boer 2007 Ruinerwold 4:51
18 Erwin jan vd Werff 2009 ruinerwold 4:53
19 Jette Jalvingh 2007 ruinerwold 4:54
20 Herwin Mennink 2007 Ruinerwold 4:56
21 Damian Boers 2006 Ruinerwold 4:57
22 Thijmen Schaap 2009 zuidwolde 5:05
23 Hidde Koster 2008 ruinerwold 5:06
24 Sam Compagner 2007 staphorst 5:06
25 Ingmar Wind 2010 ruinerwold 5:07
26 Jitze de Boer 2009 Ruinerwold 5:12
27 Nils Beenhakker 2009 ruinen 5:16
28 Marc Pook 2008 ruinerwold 5:19
29 Jesper Koobs 2009 Ruinerwold 5:20
30 Merlijn Schaap 2009 zuidwolde 5:29
31 Jasper Schaap 2010 zuidwolde 5:32
32 Thijmen ter Heide 2007 Ruinerwold 5:32
33 Jay Huiskes 2010 ruinerwold 5:43
34 Luuk Prins 2010 Veeningen 5:47
35 Koen Streutker 2010 kerkenveld 5:48
36 Thom Liezen 2009 Ruinerwold 5:50
37 Thom Beenhakker 2011 ruinen 5:54
38 Sven Lubek 2011 zuidwolde 6:13
39 Sven Jongman 2010 ruinerwold 6:17
40 Stan Hoogenberg 2007 Ruinerwold 6:23
41 Brent Donker 2009 Ruinerwold 6:30
42 Byron Donker 2011 Ruinerwold 7:22
43 Boaz van Dijk 2012 Ruinerwold 7:31

M4-9, JEUGDLOOP 1KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
—- ———————- —- ———————- ——–
1 Berber Zwart 2006 ruinerwold 3:53
2 Lieke Broekhuizen 2006 Ruinerwold 3:58
3 Sanne Pultrum 2007 Luxwoude 4:05
4 EsmÈe Mulder 2008 Ruinerwold 4:14
5 Eva-sofie Elferink 2008 veenhuizen 4:21
6 Jente Brandt 2007 Ruinerwold 4:25
7 Yalina Visscher 2007 Ruinerwold 4:33
8 Janick de Leeuw 2008 Ruinerwold 4:35
9 Willemijn Brinkman 2007 Ruinerwold 4:48
10 Noor Boldewijn 2010 Staphorst 5:02
11 Lente Boers 2007 Ruinerwold 5:04
12 RenÈ Koetsier 2009 Meppel 5:09
13 Jade Luten 2007 Ruinerwold 5:09
14 Roos Meijer 2007 ruinerwold 5:09
15 Xandra Streuther 2007 kerkenveld 5:10
16 Guusje Boverhof 2007 Ruinerwold 5:11
17 Bente Koobs 2007 Ruinerwold 5:11
18 Esther Drost 2010 Ruinerwold 5:21
19 Marit Krol 2007 ruinerwold 5:28
20 Naomi van Dijk 2007 Ruinerwold 5:35
21 Elle Kuijer 2007 ruinerwold 5:36
22 Anouk Versteeg 2007 Ruinerwold 5:41
23 Verron Klok 2007 ruinerwold 5:56
24 Nyne de Boer 2010 meppel 5:59
25 Madellen Harms 2007 ruinerwold 6:03
26 Emmelieke Brinkman 2010 ruinerwold 6:18
27 Amber Wind 2011 ruinerwold 6:32
28 Sara Boldewijn 2012 Staphorst 7:12
29 Yfke Smid 2011 ruinerwold 7:16
30 Hannah Liezen 2011 ruinerwold 7:16

J1013, JEUGDLOOP 2 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
—- ———————- —- ———————- ——–
1 Ingmar Mulder 2005 ruinerwold 7:04
2 Matthijs Pultrum 2003 Luxwoude 7:29
3 Nick de Roo 2004 Ruinerwold 7:37
4 Dylan Lucas 2004 hoogeveen 7:44
5 Sven Pultrum 2005 Luxwoude 7:52
6 Jur ten Oever 2003 Ruinerwold 7:59
7 Jelmer Rensing 2005 wijster 8:21
8 Wesley Bennink 2002 Ruinerwold 8:37
9 Stijn Smid 2004 ruinerwold 8:38
10 Tim van Es 2004 Hoogeveen 8:38
11 Jurgen Streuker 2004 Kerkenveld 8:39
12 Daan van der Klocht 2003 Ruinerwold 8:45
13 Robin Kreulen 2002 noordwolde 8:45
14 Teun Scholing 2005 ruinerwold 8:46
15 Niels de Leeuw 2006 Ruinerwold 9:03
16 Rowan Hulst 2006 ruinerwold 9:25
17 Stas Luten 2004 Ruinerwold 9:25
18 Fabian Pook 2010 ruinerwold 9:28
19 Jordin Mennink 2005 Ruinerwold 9:37
20 Matthijs Pouw 2003 Dedemsvaart 9:39
21 Roel van Goor 2004 Ruinerwold 9:42
22 Bram Oosting 2006 ruinerwold 10:16
23 Bram Bork 2004 ruinerwold 11:20
24 Mika Buld 2006 ruinerwold 12:49

M1013, JEUGDLOOP 2 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
—- ———————- —- ———————- ——–
1 Dione Schipper 2004 steenwijkerwold 7:51
2 Emma Telman 2005 ruinerwold 8:58
3 Yanouk Spijkerman 2006 Ruinerwold 9:06
4 Amy Wijers 2005 ruinerwold 9:11
5 Lotte ten Broeke 2005 Ruinerwold 9:12
6 Fleur Tolner 2004 Ruinerwold 9:30
7 Veerle van den Berg 2005 Ruinerwold 9:33
8 Merle de Boer 2004 Ruinerwold 9:33
9 Rosa Luning 2005 ruinerwold 9:49
10 Cristel Streutker 2003 Kerkenveld 10:00
11 Daphne Oosting 2003 Ruinerwold 10:16
12 Marit PIt 2003 Ruinerwold 10:26
13 Margriet van Goor 2004 Ruinerwold 10:28
14 Joline Bakker 2004 Ruinerwold 10:30
15 Fabienne Pouw 2005 Dedemsvaart 10:51
16 Yara Hauwlo 2004 Ruinerwold 10:53
17 EsmeÈ Bos 2004 Ruinerwold 10:53
18 Marit Koobs 2005 Ruinerwold 10:53
19 Annemijn Harms 2004 ruinerwold 11:33
20 Lieke Jalvingh 2005 Ruinerwold 11:38
21 Esmee Feenstra 2005 ruinerwold 11:38
22 Nynke de Boer 2006 Ruinerwold 11:41
23 Megan Watts 2006 Ruinerwold 11:47
24 Naomy Boers 2005 Ruinerwold 11:56
25 Anna Kuyer 2004 ruinerwold 11:56
26 Jools Watts 2004 Ruinerwold 12:01
27 Melissa 2006 ruinerwold 12:53

=========================================================================
www.uitslagen.nl 03-09-2016 20:09

Erik Leusink eerste atleet HAC’63 onder de magische vijftien minuten

Erik Leusink eerste atleet HAC’63 onder de magische vijftien minuten
Utrecht/Hoogeveen – Afgelopen vrijdag heeft HAC’63 atleet Erik Leusink tijdens de trackmeeting in Utrecht onder vijftien minuten gelopen op de 5 kilometer. De uit Punthorst afkomstige atleet liep al een tijdje met het doel om onder de vijftien minuten te duiken en zat daar een aantal keren dichtbij. Maar nu heeft hij het toch echt voor elkaar gekregen en is daarmee de eerste atleet van HAC’63 die dit voor elkaar heeft gekregen.

Lees meer…

Welkom op de nieuwe website

Welkom op de vernieuwde website van HAC’63. Momenteel zijn we nog bezig de website helemaal up-to-date en compleet te krijgen, dus de komende tijd zal er nog het een en ander aan de site veranderen. Mocht bepaalde informatie niet vindbaar zijn, aarzel dan niet om contact op te nemen met info@hac63.nl en dan krijgt u zo snel mogelijk een antwoord op uw vraag.

Wedstrijdverslag Mooi Ruinen Run

Ruinen – Zondagmiddag 5 juni 2016 werd de Mooi Ruinen Run gehouden.
Voor deze wedstrijd waren een aantal atleten van het MILA HAC’63 team naar Ruinen afgereisd, Dave Hulzebos, Jorick Nijenhuis en Alwin Hoorn stonden net als trainer Jan ten Cate aan de start van de 5KM. Door de warme omstandigheden wisten zij dat het een zware wedstrijd zou gaan worden waar vooral de strijd met jezelf gestreden moest worden.

Om 14:30 klonk het startschot van de 5KM. Voor de 5KM werd 1 grote ronde afgelegd over een verhard parcours langs de molen van Ruinen richting het bezoekerscentrum waar een lus werd gemaakt om vervolgens weer terug te keren naar het dorp.

Eenmaal gestart werd duidelijk dat Dave zich goed voelde vandaag en ging er als een speer van door.
Achter Dave gingen Alwin en Jorick samen met enkele andere atleten mee in de harde start.
Na 500m liep het tempo iets terug en zocht iedereen zijn eigen tempo waardoor het groepje uit elkaar werd getrokken.

Op ongeveer 2KM kwamen de lopers in de brandende zon te lopen met daarbij een aardige tegenwind.
Een juiste beproeving of de benen goed genoeg waren om vandaag een goede tijd neer te zetten.
Door vervolgens na het maken van de lus terug te keren naar het dorp zat de tegenwind erop en kon de gaskraan opengedraaid worden met dezelfde wind nu in de rug.
Toch bleek dit verre van ideaal te zijn waardoor de atleten het al snel te warm kregen.

Eenmaal in het dorp aangekomen was het nog 400m tot aan de finish en kon alles eruit gegooid worden. Uiteindelijk werd Alwin 2e in de categorie Mannen senioren in een tijd van 16:48, wat voor deze omstandigheden een mooie tijd is.
Na Alwin kwam Dave als 3e binnen op een minuutje in 17:47, hij bleek achteraf niet de benen te hebben om richting zijn PR te komen maar was toch tevreden over het resultaat.
Jorick daarentegen kwam zeer tevreden over de finish in een tijd van 18:22 binnen wat een aantal tellen boven zijn tijd van afgelopen woensdag bij de Speeltuinloop (17:55) betekende.

Helaas bleek trainer Jan ten Cate aardig last van de warmte te hebben en kon hij niet aan zijn tijd van de Speeltuinloop van afgelopen woensdag komen. Hij finishte uiteindelijk in een tijd van 19:47 wat hem toch een mooie 2e plaats bij de Mannen 50+ op heeft geleverd.

Kortom, de Mooi Ruinen Run heeft ondanks de warme omstandigheden voor mooie prestaties en podiumplaatsen gezorgd voor de atleten van het MILA HAC’63 team.

Geschreven door: Alwin Hoorn