Contactgegevens

Bestuur
Voorzitter Erik Reumer voorzitter@hac63.nl
Secretaris Remco Bos 06-11170150 info@hac63.nl
Penningmeester Truus Luten penningmeester@hac63.nl
Bestuurslid Cor Stienstra ledenadministratie@hac63.nl
Bestuurslid Charlene Okken charlene@hac63.nl
Bestuurslid Arjan Vredeveld arjan@hac63.nl
Bestuurslid Vacant
Overige
Trainerscoordinator Technische trainers vacant info@hac63.nl
Trainerscoordinator Loop trainers Jan ten Cate 06-43363194 jantencate60@kpnmail.nl
Ledenadministratie Cor Stienstra ledenadministratie@hac63.nl
Gehandicaptensport Jozina Ernst 0528-344271 huizeernst@gmail.com
Jury coordinator Leon van der Lans
Verhuur wedstrijdklok WOC-loop
Wedstrijdsecretariaat
Clubblad 'HACtueel' Manon Vos hactueel@hac63.nl
Website Remco Bos info@hac63.nl
Clubrecords info@hac63.nl
Sponsoring sponsor@hac63.nl
PR commissie pr@hac63.nl
Lief & Leed liefenleed@hac63.nl
Activiteitencommissie activiteiten@hac63.nl
Clubkleding clubkleding@hac63.nl
Vertrouwenscontactpersoon Truus Luten 06-21577800 truus@luten.nu
Trainers
Pupillen Bart Koster en Sylvan ten Cate pupillen@hac63.nl
A-Atletiek Jozina Ernst 0528-344271 huizeernst@gmail.com
Junioren loopgroep Jan ten Cate 06-43363194 jantencate60@kpnmail.nl
Junioren A,B,C Charlene Okken en Remco Bos charlene@hac63.nl / info@hac63.nl
Junioren D Charlene Okken en Sander Baas
Dinsdagavond
A groep wedstrijdlopers Gerrit Voortman 06-20031330 gsvoortman@hetnet.nl
B groep wedstrijdlopers/recreatielopers Jan ten Cate 06-43363194 jantencate60@kpnmail.nl
B groep wedstrijdlopers/recreatielopers Anja Bennink 06-82070668 info@runningtherapiehoogeveen.nl
B groep wedstrijdlopers/recreatielopers Sake Pol
Loopgroep aangepast sporten Alida Jansma
Woensdagavond
B groep wedstrijdlopers/recreatielopers Derk Kuipers 0593-526255 dpkuipers88@gmail.com
C groep recreatielopers
Donderdagavond
B groep wedstrijdlopers/recreatielopers Hans Breider 06-46255469 hansbreider@gmail.com
C groep recreatielopers Hans Breider 06-46255469 hansbreider@gmail.com
C groep recreatielopers Klaas Nienhuis 0524-581754 kl.nienhuis@planet.nl