Trainingstijden 2022/2023

Hervatten normale trainingen na de vakanties:

  • na de zomervakantie: vanaf dinsdag 24 augustus 2022
  • na de kerstvakantie: vanaf week 2 vanaf maandag 9 januari 2023

In volgende vakanties wèl training:

  • week 42 (herfstvakantie): alle normale tijden normale trainingen
  • week 52(kerstvakantie): 27 en 29 dec van 19:15 tot 20:45 uur alleen looptraining
  • week 01(kerstvakantie): 03, 04, 05 jan 19:15 tot 20:45 uur alleen looptraining

Nog geen geplande trainingen in vakantiedagen/weken:

  • week 9 (voorjaarsvakantie), week 18 (meivakantie), vanaf week 29 (zomervakantie)
  • 10 april (2e paasdag), 18 mei (Hemelvaartsdag), 29 mei(2e pinksterdag)

Zaaltraining voor pupillen A,B,C,mini’s in de wintermaanden

  • van maandag 24 oktober 2022 tot en met maandag 20 februari 2023 de trainingen in de zaal (de Ring in het Activum)
  • Let op trainingstijd iets eerder: van 17:45 tot 18:45 uur

ZAALTRAINING (24 okt 2022 tot en met 20 feb 2023)

maandag
17:45-18:45Basistraining
Pupillen B,C en mini
Rebecca Leune/ass.trainer
17:45-18:45Basistraining
Pupillen A
Rebecca Leune/ass.trainer

 BAANTRAINING (vanaf 24 okt 2022)      

dinsdag
18:00-19:15VB Loopgroep
jeugd en ouderen
 Alida Jansma
18:00-19:00VB Technische training
jeugd
Evelyn Bouwknegt
19:00-20:00VB Technische training
ouderen
Evelyn Bouwknegt
18:30-19:30Technische training
Junioren C/D
Wilbert Knol/Sylvan ten Cate
18:15-19:30Loopgroep Selectie
Prentgroep
Jan ten Cate
19:15-20:30Loopgroep A
Senioren
Jan ten Cate
19:15-20:45Loopgroep B en C
Masters
Steven de Haan
19:30-21:00Technische training
Junioren A/B/Senioren
Charlene Okken
woensdag
19:15-20:45Loopgroep B en C
Masters/Recreanten
Derk Kuipers
donderdag
18:00-19:00Basistraining
Pupillen B/C/mini
Rebecca Leune+ ass.trainer 
18:00-19:00Technische training
Pupillen A
Hinko vd Hof,
Eva Stienstra + ass.trainer
19:00-20:30Technische training
Junioren C/D
Wilbert Knol/ Sylvan ten Cate
19:15-20:45Loopgroep B en C
Masters
Steven de Haan
19:15-20:45Technische training
Junioren A/B/Senioren
Remco Bos
19:15-20:45Loopgroep A en Selectie
Junioren/Senioren
Jan ten Cate
vrijdag
18:30-21:00Werptraining
Junioren A/B/C/Selectie
Charlene Okken